.

.

DISP ВПЕЧАТОК ФАХ #5 МАЛИ ГОРНИОТ ПЕРФОРАЦИИ 12PK [ТОА-7005]

DISP ВПЕЧАТОК ФАХ 5 МАЛИ ГОРНИОТ ПЕРФОРАЦИИ 12PK [ТОА-7005]

DEN 2124.00

Количина на стоки
Това е достапна

Впечаток Материјали.Овие Впечаток Коцки се направени на силна, цврста материјал кој помага во создавањето на доследни, дисторзија-слободен впечатоци.Компатибилен со широк спектар на впечаток материјали, овие впечаток коцки понуда систем на дупки и перфорации да се оптимизира проток и задржување на материјали.Расположливиот, preshaped коцки лесно може да се скрати или пламен омекнат да се прилагоди за обичај се вклопуваат.Не се лизга костец нудат лесно, чисто отстранување. 12 коцки по торба.

Основните својства

Додатоци на производот