.

.

Sandvik Coromant Т-Max Керамички Вртење Insert, RCGX, Круг, CC670 Одделение, Необложени, RCGX 24A, 1/4 iC (Пакување од 10)

Sandvik Coromant Т-Max Керамички Вртење Insert, RCGX, Круг, CC670 Одделение, Необложени, RCGX 24A, 1/4 iC (Пакување од 10)

DEN 10838.16

Количина на стоки
Това е достапна

Керамички Инсерти / Станот, Круг Т-Макс.Индекс во можност-вртење на надворешни и внатрешни.Пакет Тежина : 0.039 фунти.Земја на Потекло : Јапонија.На силициум карбид whisker засилен алуминиум оксид врз основа керамички со одлична волуменска тежина.Пред се препорачува за топлинска отпорни легури во неповолни услови.

Основните својства

Додатоци на производот