.

.

AzKrafts Сите Природни Дрвени Врти Врвот со String - Класичен Trompos со Безбедно Заоблени Дрво Совет - рачно изработени Блузи Забава Играчки за Деца & Возрасни - Бесплатно Прс?

AzKrafts Сите Природни Дрвени Врти Врвот со String - Класичен Trompos со Безбедно Заоблени Дрво Совет - рачно изработени Блузи Забава

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Класичен string-се врти врвот со слободни прст-се врти врвот.Големина : 2,7 инчи (6.8 cm) во целокупната хт побезбеден за луѓето и многу видови на подови.Природен лак & бои со крајно ниска, не се пронајде нивоа на тешки метали.Забава Играчки : Овие блузи бараат некои вештина која може да се научи лесно со обиди и грешки.Откако вештина е научено, тоа е носивост на забава.Одлично за Подарок : Подарок овој врвот и ги споделите со вашите деца се доживее сите природни додека се забавувате.Доаѓа во соодветна брановидни кутија со еко-пријателски пакување.Традиционалните дрвени врти врвот со лакирани боја.Направени од страна на руралните занаетчии од Индија, од 100% природни материјали и 0% синтетички материјали.Природни (јасно) лак е споен со природни бои (на пример, куркума во прав за жолта) и направени во стапови.Овие стапчиња се потоа се нанесуваат против блузи додека вртење на мини струг.Овој процес дава блузи своите уникатни гланц и атрактивни живописни бои.Некои бои се добиени со мешање 2 или повеќе основни бои.Без хемиски бои или бои се користат.

Основните својства

Додатоци на производот