.

.

Sweatbands Спорт Headbands, Тери Крпа Атлетик Пот Плетење Headband Отворено за Мажи & Жени, Wristbands за Работа Надвор, Вежбање, Тенис, Кошарка, Трчање

Sweatbands Спорт Headbands, Тери Крпа Атлетик Пот Плетење Headband Отворено за Мажи & Жени, Wristbands за Работа Надвор, Вежбање,

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Совршен за мажи, жени, девојки, момчиња, тинејџери и деца. [ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО] : Нашата wristbands/sweatbands комбо нуди крајна absorbency надвор од обичните тери крпа.", wristbands големина : прибл.Headband големина : прибл.1" x 2", wristbands големина : прибл.Обезбеди сите контрола, и да не се лизга.[СУВА БРЗО] : Нашата headbands и wristbands апсорбира потта добро, фитил далеку влага, и сува брзо.Имајте пот и коса од твоето лице, кој ќе можат да се фокусираат на она што го правиш. [СТИЛСКИ СО ЛЕСНО се ГРИЖИ] : Еластична удобно sweatbands доаѓаат во различни стилски бои за мажите и жените.15" x 3 15" Боја : Црна и бела линија На Пакетот Вклучува : 3 Парчиња, 1 x Црни и бели шари headband, 2 x Црни и бели шари wristbands.

Основните својства

Додатоци на производот