.

.

Wedare Сувенири Либан Знаме Плетенка Хривнија Прилагодливи Најлон Синџир Кристал Wristband Сувенири,рачно изработени Модни Хривнија За Човекот & Жена Посебен Ден е Подар?

Wedare Сувенири Либан Знаме Плетенка Хривнија Прилагодливи Најлон Синџир Кристал Wristband Сувенири,рачно изработени Модни Хривнија

DEN 165.12

Количина на стоки
Това е достапна

Професионалниот свет патување сувенири продавачот : имаме многу различни видови на плетенка нараквица,фрижидер магнети,keychians,шише настроената и така натаму.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Големина Материјал : Синџир должина околу 21 см Прилагодливи ; Најлон Синџир стакло површината бакар тока.ПРЕВОЗОТ : За 7-16 бизнис денови во САД и велика БРИТАНИЈА и ДЕ ;За 14-22 работни дена во други земји.ПОВЕЌЕ СУВЕНИРИ ИЗБОР : имаме многу убави сувенири од различни земји.Роденден на Денот на Вљубените Божиќ Подароци.SERVICE : Ако имате било какви проблеми со ставката што сте ја добиле, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ги реши сите по-продажбата на проблеми за вас.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Добредојдовте на нашата продавница да го изберете вашиот омилен стилови!.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Оддел име : унисекс-возрасни.Функција : Мода рака Оркестарот Плетенка Нараквица.Синџир тип : Плетенка Синџир.ГОЛЕМИНА и ТЕЖИНА : Синџир должина околу 21 см Прилагодливи ; Околу 17 грама.

Основните својства

Додатоци на производот