.

.

(12-Pack) Модата Гума Инспиративни Цитат Силикони Нараквици, Фудбал Нараквици Спортски Цитати, Персоналните Силикони Wristbands, Подароци за Фудбалски Тим | Партија Услуги

(12-Pack) Модата Гума Инспиративни Цитат Силикони Нараквици, Фудбал Нараквици Спортски Цитати, Персоналните Силикони Wristbands,

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

·Пакетот вклучува : Поставување на 12 фудбал - тематските нараквици со мотивациони изреки, доаѓаат со 3 стил на избрани боја силикони wristbands, секој стил на 4 парчиња. ·Една Големина : секој силикони wristband мерки за прибл. 20.2 x 1.2 см/ 8 x 0.5 инчи, со цитати : "" Работиме Напорно за да Сонуваат Големи, "" "" не се откажувај,Вие сте многу Посилни Отколку Што Знаете ;"" и "" Ако мислите дека Ќе се Постигне;"" Користите овие да се шири позитивност и да помогне да се зголеми тимскиот дух. ·Подарок избор : пакет е исто така одличен подарок за спортски тематските страни.Можете да ги голема како сувенири, за настани или рака на нив и надвор на навивачите за време на фудбалски натпревар. ·Безбедно материјал : овие wristbands се направени на квалитет со силиконска, мека на допир и удобен за носење, не-токсични материјали дизајни со своите добри еластичен, да се справат со повеќето тинејџери и возрасни, шарени и смешна да се носат на раце, направи да око-фаќање меѓу луѓето. ·Применливи прилики : Користење на овие Силиконски Нараквици да подарите како подароци, награди, и goodie торба објекти во вашиот фудбал тематските лице, првенство турнир, или настан. 1.

Основните својства

Додатоци на производот