.

.

1pc Замена Мирис на Нафта Светилка Фитил Каталитички Режач Diffuser Ароматерапијата Овлажнител се Релаксираат Спиење Додатоци

1pc Замена Мирис на Нафта Светилка Фитил Каталитички Режач Diffuser Ароматерапијата Овлажнител се Релаксираат Спиење Додатоци

DEN 1502.40

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од високо квалитетни материјали, трајни, за долгорочна употреба.Одговара на секоја редовна големина каталитички мирис светилка (inlcuding ).Тоа Еднакво diffuses мирис што можете повеќе пријатен, помагајќи да се создаде романтична атмосфера.Со топлина зрачи плоча,одговара на било мини големина каталитички мирис светилка.Квалитетот фитил,центар дупка,керамички превозникот.Спецификација : вкупна Должина : 6.7" / 17cm.НЕМА Мало Поле.Режач(Камен) Дијаметар : 22mm.1 X Замена Фитил.Пакет Се Вклучени : .Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.54 см/1cm=10мм=0.39 инч.2.Ве молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

Основните својства

Overall Length:
6.7 / 17cm.
NO Retail Box. :
Burner(Stone) Diameter:
22mm.
1 X Replacement Wick. :
Package Included:
.
1.1 inch=2.54cm/1cm=10mm=0.39inch. :
2.Please allow some errors due to manual measurement, pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product. :

Додатоци на производот