.

.

5Pcs Компатибилен со HU4706 HU4136 Овлажнител Делови HU4706 Овлажнител Филтер HU4706-01/02/03 Филтер S и Издржливи.

5Pcs Компатибилен со HU4706 HU4136 Овлажнител Делови HU4706 Овлажнител Филтер HU4706-01/02/03 Филтер S и Издржливи.

DEN 907.20

Количина на стоки
Това е достапна

Строга контрола на квалитетот стандарди за да се Изгради и тестира. 1. овлажнител филтри за здрав воздух. 2. напредни humidification филтер, и скала може да се adsorbed. 100% нови, никогаш не се користи.со добар квалитет и издржливи. 1. овлажнител филтри за здрава air2. напредни humidification филтер, и скала може да се adsorbed100% нови, никогаш не се користи.со добар квалитет и издржливи.Строга контрола на квалитетот стандарди за да се Изгради и тестира.

Основните својства

Додатоци на производот