.

.

Крајната Guard Катана Ракави Стандардна Големина На Портокал (100)

Крајната Guard Катана Ракави Стандардна Големина На Портокал (100)

DEN 310.80

Количина на стоки
Това е достапна

Содржи 100 стандардна големина.Киселина бесплатно, без ПВЦ.Совршен довлечкаа.Направен во Јапонија.Беспрекорна чистота.Екстра долг животен век и издржливост.Sleeve Големина : 66 x 91mm.Заштитете го вашиот картички како самурај со нашиот бренд-нови Катана ракави!Почитувајќи ја традицијата на чистото Јапонски изработка, Овие прецизност-направени и Издржливи ракавите се идеални за турнир игра.Тие се целосно нетранспарентно, одлична за довлечкаа и да се исполнат највисоките стандарди на играчи и колекционери.

Основните својства

Додатоци на производот