.

.

NICEYRIG Tripod Монтажа Завртка Камера Екипаж Додатоци Конектор, 1/4 Инчи Машки до 1/4 Инчи Машки - 1828

NICEYRIG Tripod Монтажа Завртка Камера Екипаж Додатоци Конектор, 1/4 Инчи Машки до 1/4 Инчи Машки - 1828

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Стандард 1/4"-20 до 1/4"-20 машки да се машки.Завртка адаптер за tripod, lightstand, microfilm опрема, рамо екипаж, камера додатоци, итн.Ви овозможуваат да го поврзете камерата апаратури од 1/4 инчи нишка брзо.Нуди повеќе екипаж комбинација можност и флексибилност.Направен од метал, сребрена позлатен површината. 1/4 Инчи Машки да Машки Навој Conncetor Fits за tripod, lightstand, microfilm опрема, ballhead, камера додатоци, итн.Тоа ви овозможува да се поврзете камерата апаратури од 1/4" нишка многу брзо.И може да лесно да се добие повеќе екипаж комбинација можност и флексибилност.Она што ќе добиете : 5 x 1/4"-20 завртка конектор.

Основните својства

Додатоци на производот