.

.

Dorian Алатка S-SVMC Круг месо тело Челик Завртка за Заклучување Здодевни Бар, Десната Рака се Намали, 12 вкупна Должина, 1-19/64 Минимум Понесе со Дијаметар Од 1 месо тело Диј?

Dorian Алатка S-SVMC Круг месо тело Челик Завртка за Заклучување Здодевни Бар, Десната Рака се Намали, 12 вкупна Должина, 1-19/64

DEN 6259.44

Количина на стоки
Това е достапна

Лесно вметнување индекс.Користи torx завртки за безбеден брава со повеќе сила.Стил М - негативни 5 степен страна сечење на работ агол за 7 степен позитивни 35 степен дијамант VCMT влошки.Десната рака се намали.Лесно вметнување индекс.Користи torx завртки за безбеден брава со повеќе сила.Стил М - негативни 5 степен страна сечење на работ агол за 7 степен позитивни 35 степен дијамант VCMT влошки.Десната рака се намали.

Основните својства

Додатоци на производот