.

.

Мини Жица Stripper, Безбедно 5 Компјутери Жица Stripper за PTFE Цевки за 3D Принтери за CAT5 CAT5e CAT6 Податоци Кабли

Мини Жица Stripper, Безбедно 5 Компјутери Жица Stripper за PTFE Цевки за 3D Принтери за CAT5 CAT5e CAT6 Податоци Кабли

DEN 316.80

Количина на стоки
Това е достапна

Мали и издржливи, едноставен и лесен, преносни, многу погоден за ставање во џеб или алатка торба.5 компјутери пакет е доволно за да се задоволат вашиот дом, канцеларија или било местото каде што треба жица strippers.Многу погодна за CAT5, CAT5e, CAT6 податоци кабли и 3 D печатач и PTFE цевки.Мрежа жица stripper има исклучителна ножот и јамка за да се обезбеди цврста фиксација, лесен за употреба и безбедни.Мини жица strippers се едноставен и безбеден за употреба и може да притиснете надолу жиците на модуларни конектори.Функција : 1. Мини жица strippers се едноставен и безбеден за употреба и може да притиснете надолу жиците на модуларни конектори.2. Мали и издржливи, едноставен и лесен, преносни, многу погоден за ставање во џеб или алатка торба.3. Многу погодна за CAT5, CAT5e, CAT6 податоци кабли и 3 D печатач и PTFE цевки.4. 5 компјутери пакет е доволно за да се задоволат вашиот дом, канцеларија или било местото каде што треба жица strippers.5. Мрежа жица stripper има исклучителна ножот и јамка за да се обезбеди цврста фиксација, лесен за употреба и безбедни.Спецификација : Предмет Тип : Мини Жица Stripper Material : ABSColor : Yellow Applicable Производи : За CAT5 CAT5e CAT6 Кабел за Податоци за 3 D Печатач PTFE Цевка Пакет Листата : 5 x Жица Stripper.

Основните својства

Item Type:
 Mini Wire Stripper
Material:
ABS
Color:
Yellow
Applicable Products:
For CAT5 CAT5e CAT6 Data Cable 3D Printer PTFE Tube
Package List:
5 x Wire Stripper :

Додатоци на производот