.

.

Solsop Удар Надолу Алатка со 110 и Krone Нож, 5-Pack RJ45 Cat6 Корекција Џек, Мини Жица Stripper Алатка

Solsop Удар Надолу Алатка со 110 и Krone Нож, 5-Pack RJ45 Cat6 Корекција Џек, Мини Жица Stripper Алатка

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

Инсталација на жици во telpehone приклучок, cat5e faceplate или patch panel.Пресврт и Заклучување стил носителот обезбедува брза, лесна сечилото промени.Лесно сечилото вметнување, се заклучува во место.Заменлив & Реверзибилна Сечилото На прецизност ножеви се погодно меѓусебно и реверзибилна помеѓу 110 и Krone. 5-Pack RJ45 CAT6 Корекција Џек Тешки Cat6 RJ45 Корекција модуларен приклучок за печ панели, површинска монтажа кутии, или ѕидни плочи (се соочи плочи) со стандарден клуч пристаништа.К Сечилото Дизајнирани да го прекине и трим жици во една едноставна операција за cat6a cat6 cat5e cat5 мрежни кабли.Совршен за било телеком или податочни комуникации инсталерот.К Ножот, и 5 x Cat6 Корекција Приклучоци Разноврсна употреба punchdown алатка со 110 и Б.Професионални Одделение Влијание Алатка : Инсерти и намалувања сите отпуштања во една едноставна операција за cat6a cat6 cat5e cat5 мрежни кабли.Ние ќе им даде сите пари назад до тебе и испрати еден слободен рок од 12 часа.Колекции се вклучени : 1 x Удар Надолу Алатка 2 x Ножеви 1 x Мини Жица Stripper Грижете се-Бесплатно Гаранција Живот Пари Гаранција за враќање - Ако имате било каков проблем или незадоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни даде можност да се поправи тоа право.Нашите Грижете се-Слободен 18-Месечна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка, и пријателски услуги на клиентите во рок од 12 часа.Solsop Професионални Одделение Стандард Влијание Алатка за полнење со 110 и Б.Сечилото Складирање и 5*Cat6 Корекција Приклучоци : мрежата удар надолу алатка е дизајнирана со пресврт и го заклучите држачот за резервното сечилото простор кој помага во спречување на сечилото на косата.

Основните својства

Додатоци на производот