.

.

ДИПЛОМАТ-ЗНАМИЊА magFlags Затворен-Знаме со Современата Chrome Знамето Пол и Мермерна База: Nantucket || Знамето Пол Висина: 230cm | ft 7.5

ДИПЛОМАТ-ЗНАМИЊА magFlags Затворен-Знаме со Современата Chrome Знамето Пол и Мермерна База: Nantucket || Знамето Пол Висина: 230cm

DEN 11184.00

Количина на стоки
Това е достапна

mag Flags Затворен-Знаме : Nantucket.Современата chrome заврши знамето пол " убаво за state-of-the-art застапеност.Благородна Мермерна база " нагласува достоинството на знамето.Знаме 100% произведено во Германија " ..бидејќи првиот впечаток последниот, со висок Квалитет знаме за претставник цели *****.Убаво во својата канцеларија, зад вашето биро, веднаш до вашата врата.Затворен-Знаме : Nantucket 90x150cm Nantucket, Massachusetts Since ние знаеме колку е важен вашиот надворешен презентација е, ние се печати нашите Nantucket знаме за вашиот претставник изглед со помош на најсовремени машини во Германија.Поради квалитетот на овој патриотски симбол, што покажуваат одреден степен на блискост до Nantucket.Детали за овој затворен flag This затворен Nantucket знаме е со висок квалитет на производ произведени во Германија се направени на убав светол ткаенина и доаѓа заедно со хром заврши затворен простор знамето пол и мермер нога.Целокупната hight на знамето пол е 230cm 7.5 ft.Остри рабови на ленс совет симболизираат институционална моќ на инсталацијата сајт.Благородна мермер нога нагласува достоинството на знамето.Користењето на оваа затворен flag This затворен знаме ќе одговара совршено, веднаш до lectern, зад вашето биро или веднаш до вашата врата.

Основните својства

Додатоци на производот