.

.

OPAWO 0 до 24 Месеци Бебето Кратко Sleeve Bodysuit Празно Мулти-пакети Пакет Памук, Еден-Парче Romper за Бебе Момчиња Девојчиња

OPAWO 0 до 24 Месеци Бебето Кратко Sleeve Bodysuit Празно Мулти-пакети Пакет Памук, Еден-Парче Romper за Бебе Момчиња Девојчиња

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.Машина За Миење. 3-брзо затворање дизајн ви овозможува лесен пристап и го прави промена на пелена бриз.Круг рамо деколте за лесно и исклучување.Tagless етикетата за да се заштити вашето бебе е деликатна кожа.Вклучува 5 кратки ракави црно бебе bodysuits.Неутрални бои погодни за бебе бебе момче или девојка.Удобно база слој тоа е одлична за спарување со панталони, шорцеви, или дури и носи под тимови.OPAWO bodysuits се чувствуваат удобно и пријатно за сите-ден, секојдневна облека за вашиот малку еден.OPAWO bodysuits се суштински дел од babys гардероба.Да се прошири кругот рамо деколте за лесно и исклучување.Tagless етикетата не штети на вашиот малку една чувствителна кожа.Копчиња на пелена линија за лесно да ги промени. 100% памучен материјал, меки и удобни за бебето.Машина за миење и рака мие.Неутрални бои погодни за бебе бебе момче или девојка.Удобно база слој тоа е одлична за спарување со панталони, шорцеви, или дури и носи под тимови.OPAWO bodysuits се чувствуваат удобно и пријатно за сите-ден, секојдневна облека за вашиот малку еден.OPAWO bodysuits се суштински дел од babys гардероба.

Основните својства

Додатоци на производот