.

.

Флуоресцентни Чудовишта Гроздобер Унисекс Drawstring Ранец, Торба, Полиестер, Cinch Вреќа, Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Daypack За Жени

Флуоресцентни Чудовишта Гроздобер Унисекс Drawstring Ранец, Торба, Полиестер, Cinch Вреќа, Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен

DEN 2052.00

Количина на стоки
Това е достапна

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Око-Фаќање На Божиќ/Роденден/Партија/Фестивалот/Партија Корист Подарок За Пријателите, Семејството.материјал : Направени Од Мека Полиестер Материјал, Овие Торба Има Анти-Навремено И Добра Форма за Задржување.Лесно Се Перат, Рециклира, Водоотпорни, Свитлива, Лесни.повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.нерешено Кабелот Затворачи : Ве Продавница Работи Брзо И да Ги Однесе Во И Надвор Лесно.убава : Нашата Drawstring Ранец Направи Одличен Тинејџерски Танц Кеси, Салата Кеси За Жени Или Салата Кеси За Девојки, Кој Е Зошто Тие Се Прекрасен Подарок Идеја За Неа.Опис на производот : Големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Око-Фаќање На Божиќ/Роденден/Партија/Фестивалот/Партија Корист Подарок За Пријателите, Семејството.Дизајн : Прилагодлив Рака Дизајн Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Да Ви Помогне Да Ја Намалите Рамо Товар.Симпатична Цртан Филм Тема Дизајн Е Многу Популарна Кај Повеќето Луѓе.Повеќекратна Употреба : Погоден За Салата, Училиште, Атлетика, Патување, Кампување, Планинарење, Забавни Паркови И Така Натаму; Одговара За Промотивни, Настан Рекламирање Материјали, Отворено Обука И Совршен За Чување На Спортски Чевли, Додатоци, Играчки, Мали Електроника И Така Натаму.

Основните својства

Додатоци на производот