.

.

КООРДИНАТОР 12pcs Реални Лажни Flameless LED Свеќи, Од 1,5 Инчен Батерија Управувана Мини LED Свеќи Електрични Чај Светла за Candelabra Табела ноќта на Вештерките Божиќ, денот на Бл

КООРДИНАТОР 12pcs Реални Лажни Flameless LED Свеќи, Од 1,5 Инчен Батерија Управувана Мини LED Свеќи Електрични Чај Светла за Candelabra

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Супер Долго траење на Батеријата】(животот На батеријата : 72-100 часа) Нашите батеријата напојува чај светла последните 2x подолго од нашите конкуренти и да дојде со пре-инсталиран батерии за ваша погодност.3 инчи и се вклопуваат во повеќето свеќа на сопствениците.Може да се стави чај светлина на маса или на друго место во ресторани, дом и градина свадба, забава, ноќта на Вештерките фестивал украси.【Топол Амбиент без Неред】 Нашите LED tealights се дизајнирани за да го поставите совршена расположение за секоја прилика.Едноставно потчукнете го вклучите за да го вклучите и да уживаат во топлото треперење на светилките.Осветлување : На осветлување ефект на симулирани восок согорувањето создава удобна, романтични и пријатна атмосфера додека просветувајќи те. 【Крајно Реални】 Ние рака-занает секоја ПРЕДВОДЕНА чај светлина да се реплицираат изглед и треперење на вистински свеќа.Flameless : Нема отворен пламен, нема чад, ниска температура, за да се избегне настанување на пожар.Спецификација : Материјал : LED+ПП Боја : како што е прикажано светла боја : жолто трепкачко Големина(приближно) : 3.Батерија : Вграден-во 1 CR2032 батеријата, лесно може да го замени. 【Грижете се-бесплатно Гаранција】На Flameless Tealights е строго се тестираат од страна на професионалци.Примена : Погоден за ноќта на Вештерките тиква фенери, најчесто се користат за партиски партии, роденден партии, и создавање на атмосфера.3inch(diaxheight) Powered by : изграден во CR2032 копчето батеријата Исклучете : вклучување/исклучување на Пакет : 12 компјутери x свеќа светлина.Материјал : Користете PP материјал, издржлив, лесен и долг животен век.

Основните својства

Material:
LED+PP Color

Додатоци на производот