.

.

Cabo Peewee Плитки За Подводен Риболов Мамка

Cabo Peewee Плитки За Подводен Риболов Мамка

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Нуркање длабочина од 0 - 4 ft.Size 12 кука. 3 D око за реализам.Две treble куки.Одлично за panfish и бас.Направена со заостаната сметка, на минијатурни Peewee работи неверојатно добро во целиот плитките води за светлина-хранење бас и panfish.За разлика од другите флеш-во-пан мамки кои се топли за една сезона, и потоа да се чуваат во tacklebox никогаш да не се видат повторно, Peewee ќе продолжи да биде главен во бас риболов заедница за многу години.Слатководни Риболовни Crankbaits.

Основните својства

Додатоци на производот