.

.

Dorman 620-120 Мотор Ладење Вентилатор Собранието за да Одберете Ford / Линколн / Меркур Модели , Црна

Dorman 620-120 Мотор Ладење Вентилатор Собранието за да Одберете Ford / Линколн / Меркур Модели , Црна

DEN 2788.32

Количина на стоки
Това е достапна

Идеална замена - овој мотор за ладење вентилатор собранието беше прецизност-конструиран за да одговара на вклопуваат и перформансите на акциите радијатор фан собранието на одредени возила.Комплетен пакет - собранието е дизајниран со истите материјали и компоненти, како оригиналниот дел.Квалитетот увери - мотори се тестирани во лабораторија settings за да се обезбеди перформанси.Ефикасна и сигурна - доверливо производство за далеку помалку од истиот дел на вода.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој мотор за ладење вентилатор собранието е прецизност-конструиран за да одговара на вклопуваат и перформансите на акциите радијатор фан на специфични возило години, го прави и модели.Тоа е точно тестирани за да се обезбеди тоа cools како ефикасно како оригиналниот дел.

Основните својства

Додатоци на производот