.

.

Daypack Секојдневен Тигар Рамо Ранец За Патување Шопинг Пешачење

Daypack Секојдневен Тигар Рамо Ранец За Патување Шопинг Пешачење

DEN 695.76

Количина на стоки
Това е достапна

-Целосно печатени ранец, стилски и убави.Лесно може да се вид предмети.Карактеристики : -Направен од високо-квалитет полиестер материјал, лесни и издржливи.Голем капацитет-надворешни димензии : 29.

Основните својства

Додатоци на производот