.

.

Маскирани Плажа Крпа за Момчиња, Девојки, Пердув Птица Гнездо Свадба Јајце Крпа и Завиткајте Када, Базен Плажа Пливаат Базен се прикријат Bathrobe, 30 x 50 Инчи

Маскирани Плажа Крпа за Момчиња, Девојки, Пердув Птица Гнездо Свадба Јајце Крпа и Завиткајте Када, Базен Плажа Пливаат Базен се прикријат

DEN 1022.40

Количина на стоки
Това е достапна

Лесно Да Се Преземе Поради Ултра Компактен Материјал, Ова Маскирани Бања Крпи За Деца Трае До 70% Помалку Простор Од Традиционалните Маскирани Бања Пешкир, Кога Здипли, Совршен За Одмор И Патување.Се Разбира, Во Текот На Летото, Децата Можат Да Ги Носи, Оди Пливање И Да Одат На Плажа ,Ова Ќе Биде Прекрасен Момент.Маскирани Плажа Крпа Се Дизајнирани Во Мека, Лабава Одговара За Да Ги Задржи Удобно Во Текот На Денот И Ноќта.Ракавот Дизајн Е Повеќе Погоден За Деца Да Се Стави На & Off.Задоволство Гарантира : Оваа Бања Пешкир Се Надевам Дека Ќе Ви Се Допадне.7 оз По Парче.Идеална Големина : Големина Е 30 X 50 Инчи(Погоден За Деца Под 65 Инчи).Ние Сме Убедени Дека Ќе Ви Се Допадне На Нашите Производи, Но Ако Не Сте 100% Задоволни, Наша Ќе Работат Со Вас За Решавање На Секое Прашање И Да Се Обезбеди Дека Сте Задоволни Со Вашиот Искуство.Еко-Пријателски Микрофибер Материјал, Не Избледени, Тоа Има Посебни Карактеристики - Брз Сува, Супер Абсорбента, Песок Слободни.Погоден За Сите Seasons The Мека Лабава Крпи Направи Децата Се Чувствуваат Поудобно, Дури И Во Зима, Тоа Е Многу Топло Да Се Стави На Деца Тело.

Основните својства

Додатоци на производот