.

.

JAZHSMOM Јога Тркала Пилатес Прстен Јога Фитнес Тренинг Тркала СТП Backbend сега ie Тркала JTZ16 (Боја : H, Големина : 13x4.72inch)

JAZHSMOM Јога Тркала Пилатес Прстен Јога Фитнес Тренинг Тркала СТП Backbend сега ie Тркала JTZ16 (Боја : H, Големина : 13x4.72inch)

DEN 2035.20

Количина на стоки
Това е достапна

Функција : јога тркала подобрува нивото на јога пракса, ја подобрува назад виткање, мајстори превртена ставови, и да ги истражуваат разни интересни и возбудливи сега ie јога ставови.Дизајн совршено се вклопува во криви форма на задниот дел на ' рбетот.Кога се користи, тоа може да се водат и да се ублажат назад, па дури и на целото тело.Примена : Јога, фитнес, танц, масажа, bodybuilding, многу погодна за луѓе кои сакаат да останат здрави.Зголемување на силата на подот вежби за вежбање на мускулите на телото е многу корисно за внатрешниот и надворешниот бутовите, горниот дел на рацете, градите, па дури и карличен мускулите.Интерфејс се вклопува цврсто, е кожата-friendly и мека, а не да му наштети на телото кога се користи.Функција : јога тркала подобрува нивото на јога пракса, ја подобрува назад виткање, мајстори превртена ставови, и да ги истражуваат разни интересни и возбудливи сега ie јога ставови.[Применливи сцена] : Фитнес опрема[Категорија Производ] : Јога Тркала[Производ материјал] : ABS+СТП【Име на Производ】 : Јога Тркала[Производ големина] : големината е 32cm*13cm*6mm[Производ носивоста] : 150kg[Категорија] : Јога accessories Packing пакет : 1x јога тркала.

Основните својства

Додатоци на производот