.

.

EDIAG YA201 2021 Enhanced obd2 Скенер, Полн OBDII Функции 10 Начини на Моторот Грешка Код Читач,Режим 6,O2 Сензор на Тест, Батерија Тест, EOBD OBDII МОЖЕ да Дијагностички Алатка за Скенирањ?

EDIAG YA201 2021 Enhanced obd2 Скенер, Полн OBDII Функции 10 Начини на Моторот Грешка Код Читач,Режим 6,O2 Сензор на Тест, Батерија

DEN 695.76

Количина на стоки
Това е достапна

2021 Елита Вер.Живеат Податоци Graphing Код Читач????【ВРЕДИ да се:Код читач автомобил дијагностички алатка + Целосна функции+Режим 6 +Режим 8】YA-201 obd2 скенерот може да се провери мотор осветлување : ✅превземете I/M подготвеност, ✅ живеат податоците графикон,✅замрзнување податоци поток,✅репродукција на податоци поток✅О2 Сензор, ✅На одборот за Мониторинг (на Чекање 6),✅EVAP системи(Режим 8) компонента тест,✅Авто возило информации,✅Надгради батеријата Statu graphing. ✅ DTC пребарување. ????【На ТОЧНОСТА : Graphing Живеат податоци s ЕКИ може поддршка). "Може да поддржува Режимот-8 Evap/ Компонента Тест"?.Да, Можете да знаете точни гориво односот и да се подобри ефикасноста на автомобил користење на овој YA-201 Obd2 Скенер. "Може да прочитате на скриени Шифри, ако мојот автомобил не се појави DTCs"?.Да, За моторот, тоа може да прочитате на скриени шифри со поток на податоци функции; За батеријата, тоа може да се добие за рано предупредување преку батеријата напон тест функција со користење на ТИ-201 Код читач на возилото дијагностички алатка. "Она што ќе го добиете "?. 1 buc YA-201 код читач на пораки со поддршка на трајни и долго obd2 кабел. 1 Екстра подарок карта за техничка поддршка детали.Бесплатни ажурирање на интернет.Бесплатна техничка поддршка онлајн.

Основните својства

Додатоци на производот