.

.

Xtractor Депо 125mm Премиум Квалитативни Хемија Лабораторија за Филтер Хартија, 20-26u Micron Честички Задржување, Брз Проток Екстракт Филтрација, Ashless, односно 12,5 см Дијаметар

Xtractor Депо 125mm Премиум Квалитативни Хемија Лабораторија за Филтер Хартија, 20-26u Micron Честички Задржување, Брз Проток Екстракт

DEN 720.00

Количина на стоки
Това е достапна

Квалитативна филтер хартија за хроматографија и хемиски анализи апликации.Дијаметар : 125mm (12.5 cm, 4.92 во).Парична казна Micron честички филтрација : 20-26u, брз тек, што е еднакво на Whatman Одделение 4. Ниска ashless содржина : ≤0.15%.Конвексни дизајн за подобро вакуум запечатување.За користење со филтер плочи, sintered дискови, и Buchner funnels.Произведени од целулоза и памук linters.Направен во САД.Стил : 125mm Брзо.

Основните својства

Додатоци на производот