.

.

Следи - 2 парчиња 10.1 во Автомобил потпирачи за глава Следи TFT LCD DVD Видео Плеер HDMI Допир Копче

Следи - 2 парчиња 10.1 во Автомобил потпирачи за глава Следи TFT LCD DVD Видео Плеер HDMI Допир Копче

DEN 10308.96

Количина на стоки
Това е достапна

Следи :10.1-инчен 1024 x 600 HD дигитален TFT екран дизајн со ултра-тенок на допир копчиња со HDMI порт.Автомобил потпирачи за глава Следи :Дигитални TFT LCD (Sony леќа) со вграден IR / FM / звучници и HDMI слот.Видео Плеер :Опремени и со слот-во DVD loader, без перница.Вграден-во 2.0 USB порт, secure digital картичка, за микро слотот за мемориска картичка.DVD Видео Плеер :3,5 mm приклучок за слушалки текст DC 12 V, јасно квалитет на звукот.Видео Плеер HDMI :Изградена-во 32-битна безжична игри со играта диск.Ако имате било какви прашања по купувањето, ве молиме слободно да се консултирате со нас.Спецификација : Состојба : Brand New Color : Прикажува како Слика Материјал : АБС Боја Систем : PAL / NTSC (Автоматско Пребарување Систем) Погледнете : 16 : 9 Широк Агол на Гледање Пиксели Wxh : 1024 x 600 3 RGB Компатибилен : DVD / VCD / MP4 / RMVB / CD-R / CD-RW / SVCD / DIVX 2 AV Влез / 1 Излез AV Напојување : DC 12 V Кабелот за Напојување и запалка приклучок за Потрошувачка на Енергија : 12 W Јазик : македонски, Кинески, германски, француски, италијански, руски, Јапонски, Шпански Пакет Листата : 2 x Домаќин 2 x Фиксна Стапка 2 x Моќ Кабел 2 x Обвивка 2 x запалка приклучок 2 x Далечинска Контрола на 2 x CD 2 x Продолжување Кабелот 2 x Монтажа Завртки 2 x Упатството.

Основните својства

Додатоци на производот