.

.

Век Вежба & Алатка 86432 Бавно Спирала Ѕидани Вежба Малку, 1/2 x 6

Век Вежба & Алатка 86432 Бавно Спирала Ѕидани Вежба Малку, 1/2 x 6

DEN 291.60

Количина на стоки
Това е достапна

Дизајнирани за електрични дупчалки и ротари ударни вежби со конвенционалните chucks.Површински третирани за отпорност на топлина и подобрување на подмачкување.Прецизност електронски brazed посебен степен на волфрам карбид совет за дупчење различни ѕидани материјали. 6" целокупната должина и 4-1/4" сечење должина.Бавно спирала ѕидани вежба битови се дизајнирани со прецизност електронски brazed, посебно одделение волфрам карбид совет за дупчење тула, бетон, камен, чеша, мермер, плочки, малтер и други ѕидани материјали.Топлина третираат на телото и широк flute дизајн се справи со високо влијание шок поврзан со чекан за дупчење.

Основните својства

Додатоци на производот