.

.

MelodySusie Професионални Батерија 30000 вртежи во минута Помине Вежба, Преносни Електрични E Датотека Scamander, Акрилик Гел Мелница Алатки со 6 Бита и Пескарење Бендови за Нок

MelodySusie Професионални Батерија 30000 вртежи во минута Помине Вежба, Преносни Електрични E Датотека Scamander, Акрилик Гел Мелница

DEN 1847.76

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа, исто така, работи и за одредување на пукнатини во acrylics, отстранување на крена acrylics, поднесување ноктите пред примена на гел или акрил ноктите, чистење природни нокти, одредување на кутикулите, и мазнење на calluses или стврднат кожата на вашите раце и нозе. 100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал.Smart LCD екранот ќе се прикаже на скапоцени ВРТЕЖИ во минута и електрична енергија.Таа работи многу побрзо отколку со стандарден нокти датотека, кој е зошто тоа е особено важна алатка за обликување и одржување на ноктите. 180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина.Мултифункционален : На пескарење бендови се дизајнирани за да бидат погодни за повеќето големина 3/32" помине вежба машина, која се користи за мелење, smoothening, обликување, скратување и полирање за сите помине уметност како и cuticle отстранување.Scamander Батерија Помине Вежба во 30,000 ВРТЕЖИ во минута со што ви овозможува да ја "донесе вашиот салон за убавина дома" и да го направите вашиот сопствен маникир како про.Функционална, сестрано, и тивка, тоа е суштинска алатка за нокти-се грижи ветерани и новодојдените слично.Врвен Квалитет на вртежен момент : На efile доаѓа со супериорен вртежен момент за да го избегне од запирање повремено при примена на соодветни притисок.98) за да се спакуваат во вашата торба патување или случај.Одличен за нокти чистење, поднесување на обликот на различни ноктите, и мазнење на calluses или стврднат кожата на вашите раце и нозе.Тоа може да се користи да се поднесе и обликот на различни ноктите.

Основните својства

Додатоци на производот