.

.

EARTHLITE Chiropractic Табела АПЕКС – Прилагодување на Клупата со Тешки-Должност Метална Конструкција, Чувствувате Пена Систем, Хартија се Тркалаат Носител (24x72)

EARTHLITE Chiropractic Табела АПЕКС – Прилагодување на Клупата со Тешки-Должност Метална Конструкција, Чувствувате Пена Систем, Хартија

DEN 6238.80

Количина на стоки
Това е достапна

CHIROPRACTIC ТАБЕЛА : The ultimate прилагодување на клупата со поместување глава парче хартија во ролна носителот и машина прилог.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ МЕТАЛ : Модерен дизајн, во комбинација со силна прав обложени бела челична рамка.МНОГУ УДОБНО : Вашите клиенти ќе уживате во 3" висока густина пена, трајни лесна винил текстил и неподвижна столовите.ДИМЕНЗИИ & ГАРАНЦИЈА : Може да се прилагоди во висина од 19" до 28".Мерки 24" од 72".ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА на рамка, 3 години на текстил и пена.НАПРАВЕН е ВО САД од страна на EARTHLITE, светски и најдоверливите масажа опрема компанија, од 1987 година (со компоненти извори на глобално ниво).Ако сакате најдобрите, нашите EARTHLITE Апекс Стационарни Клупата е за вас.Тоа е крајната прилагодување на клупата со поместување headpiece.Нашите Апекс карактеристики 3 инчи на специјализирани пена, одредени специјално за пациентот удобност и лекар функционалност.Ќе ви се допадне Апекс тешки-должност метална конструкција и супериорен пена систем со екстра амортизирање на headpiece.Својот модерен дизајн и лесна тапацир го прави нашето Апекс вистински "Doctor' s Choice".

Основните својства

Додатоци на производот